browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Gorąco polecam

Bieganie- efekty po trzech miesiącach.

Moje treningi trwają już około 3 miesięcy. Bieganie- efekty. Czas na krótkie podsumowanie. Celem jest połmaraton. Ja osiągam aktualnie dystanse około 10 km. Nie jest to rewelacja, zwłaszcza, że każda dycha to spore zmęczenie. Mam na myśli, że próba stawienia czoła każdemu kolejnemu kilometrowi powyżej tego na dzień dzisiejszy wydaje się prawie niemożliwa. Cały czas … Continue reading »

Categories: Bieganie da się lubić., Efekty biegania, Gorąco polecam | Tags: , , , , | Leave a comment

Codziennie Pomagam

Codzienie Pomagam to tylko jedno kliknięcie dziennie na wybrane przez twórców tego portalu strony chatytatywne. Nie wymaga wysiłku, ani poświęcania czasu. W zamian przyczynia się do pomocy naprawde potrzebującym. To wspaniały pomysł. Ja klikam codziennie i zachecam wszystkich do przyłączenia się.

Categories: Gorąco polecam | Leave a comment

Mój półmaraton -czym się wspomogę przy starcie.

Czym się wspomóc przed i podczas startu. Półmaraton jeszcze dość odległy, lecz już dziś o tym myślę. Nie mam na myśli żadnych dopalaczy chemicznych, choć w ostatnie dni przed startem zwiększam zawsze znacznie spożycie węglowodanów. Bardziej chciałbym skupić się na butach, ubiorze, dodatkach, motywatorach oraz czymś co do tej pory stosowałem dość spradycznie, choć z … Continue reading »

Categories: Dodatki do biegu, Gorąco polecam | Leave a comment