browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Relais pour la Vie 2014. Wspaniała impreza ze szczytnym celem.

Posted by on 1 kwietnia 2014

To była wspaniała impreza skierowana przede wszystkim w stronę walki z chorobami nowotworowymi.

SAM_1483

Jak wspominałem była to też okazja do sprawdzenia aktualnej kondycji. Okazja nie dokońca wykorzystana, gdyż mimo bieżni i towarzystwa osób biegnących trudno było utrzymywać stałe tempo.

Nie to jednak było tam najważniejsze. Radość uczestniczenia w czymś wyjątkowym i zaprezentowania się- to są tematy, które w tym momencie dominują resztę.

Około 9000 osób w 345 drużynach zmianiało się w trwajacej całą dobę sztafecie. Ja startowałem i miałem zaszczyt być kapitanem polskiego teamu.

IMG_8974

IMG_9192

Mimo, że były chwile zadumy, refleksji oraz wspomnień o osobach, które przegrały walkę z rakiem impreza odbywała się w atmosferze pikniku.

SAM_1523

IMG_8908


Film umieszczony z serwisu You Tube

Na uroczystosć otwarcia przybyło sporo osobistosci m.im Wielka Księżna Luksemburga, przewodniczący Parlamentu Wielkiego Księstwa Luksemburg oraz wiele znaczących osob.

IMG_8641

Przed startem sztafet odbył się symboliczny przemarsz osób, które wygrały walkę ze swoją chorobą.

Drugiego dnia odbył się krótki koncert i zapalenie świeć ku czci solidarności w walce z rakiem.

SAM_1569

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>