browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Monthly Archives: Styczeń 2014

Pokładowy dziennik służący do biegania.

Do tej pory unikałem dokumentowania swoich treningów. Nie potrzebowałem tego do biegania. Pomyślałem jednak, że w ramach eksperymentu spróbuję dokonać pewnych zmian. Pisanie tego bloga też jest pewną zmianą. Po raz pierwszy dzielę się swoimi doświadczeniami. Nie ukrywam, że działa to bardzo motywująco. Sądzę, że dzienniczek, który sobie założyłem też będzie pelnił taką funkcję. Mam … Continue reading »

Categories: Dziennik treningów | Tags: , | Leave a comment

Bieganie, a raczej marszobieganie.

Wystartowałem z treningami około 5 tygodni temu. Nadal są to jednak bardziej marszobiegi niż regularne bieganie. Biegi intrwałowe, które wkrótce będę chciał włączyć zasadniczo rożni się od łączenia biegu z marszem. Realizowanie biegu z przerwami na marsz to absolutny początek przygotowań. Znam opinie, że w zasadzie to lepiej cały czas truchtać niż robić te przerwy. Jednak … Continue reading »

Categories: Bieganie da się lubić. | Tags: , , | Leave a comment

Być może pierwszy trening biegowy- o czym koniecznie trzeba pamiętać.

Być może nadal zastanawiasz się jak zacząć biegać lub jeśli już jesteś po jednym z pierwszych treningów to analizujesz czy są może jakieś żelazne reguły w tej dziedzinie? Odpowiedź brzmi jednoznacznie. Naturalnie są. Postaram się je wypunktować. Opieram się oczywiście na własnych doświadczeniach. Być może są więksi fachowcy, którzy dorzucili by coś jeszcze do tego … Continue reading »

Categories: Bieganie da się lubić. | Tags: , , , , , , | Leave a comment

Bieganie, a noworoczne postanowienia.

Na temat noworocznych postanowień zawsze wiele się pisze. Mamy aktualnie wysyp artykułów na ten temat. Na fali tworzenia planów, które mają nikłą szansę realizacji wiele osób zaczyna trenować bieganie. Nic w tym złego. Nawet jakikolwiek ruch jest o niebo lepszy od marazmu. Złe natomiast jest zniechęcenie i rozczarowanie, które nieuchronnie czai się, gdy treningi stają … Continue reading »

Categories: Przerwa w treningach | Tags: , , , | Leave a comment